LALEAGANE.FANG.RO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LALEAGANE.FANG.RO

93.113.99.139:27033 [connect]
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 PROBLEME IN LEGATURA CU COUNTER STRIKE 1.6 ?

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Admin
Admin



Posts : 9
Join date : 2010-02-26

PROBLEME IN LEGATURA CU COUNTER STRIKE 1.6 ? Empty
PostSubject: PROBLEME IN LEGATURA CU COUNTER STRIKE 1.6 ?   PROBLEME IN LEGATURA CU COUNTER STRIKE 1.6 ? Icon_minitimeFri Feb 26, 2010 2:13 pm

Aveti
probleme cu instalarea jocului? Nu va merge o harta? Sau aveti parte de
erori neobisnuite si nu intelegeti cauza? Aici e locul potrivit pentru
astfel de situatii! Asteptam intrebarile tale.
Back to top Go down
https://laleagane.rpg-board.net
helma




Posts : 2
Join date : 2010-05-18

PROBLEME IN LEGATURA CU COUNTER STRIKE 1.6 ? Empty
PostSubject: Re: PROBLEME IN LEGATURA CU COUNTER STRIKE 1.6 ?   PROBLEME IN LEGATURA CU COUNTER STRIKE 1.6 ? Icon_minitimeThu May 20, 2010 1:05 pm

Eu am alta problema in legatura cu CS 1.6 pe windows 7 x64…..am instalat cs 1,6 new era si am observat uitandu-ma in task manager la performanta procesorului ca unul dintre ele este folosit la maxim….asta nu prea are logica pentru ca am un core 2 quad q6600 O.C la 3.2 ghz nu are ce face cu atat, mai mult de 1 ghz nu ar avea nevoie…..am observat ca daca tin driver video 191….. (placa video 8800 gts 320 mb) imi merge normal cat de cat doar pe anumite harti (inferno,dust,snow,westwood + cateva) iar pe alte hartii imi foloseste dintr-un proc iar prea mult fata de cat ar trebui normal…..daca folosesc driver video peste versiunea 191…. (eventual cel mai nou) imi foloseste cum am spus la inceput un procesor la maxim…..precizez ca am incercat tot ce s-a discutat aici despre DEP, fazele cu low proces , sa mearga compatibil cu win xp etc….daca stie cineva vreo rezolvare sami zica si mie
-----------------
Car Parts | Auto Parts
Back to top Go down
 
PROBLEME IN LEGATURA CU COUNTER STRIKE 1.6 ?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» AI UN CLAN DE COUNNTER STRIKE?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
LALEAGANE.FANG.RO :: Your first category :: Your first forum :: Probleme-
Jump to: